Jako jeden z nielicznych gabinetów na Pomorzu proponuję Państwu innowacyjne rozwiązanie stanowiące przełom w dermatologii estetycznej

System GPS III Recover (Grawitacyjny System Separacji Koncentratu Leukocytarno – Płytkowego – GravitationalPlateletSeparation System).

Dzięki tej nowoczesnej metodzie, można jeszcze skuteczniej i na dłużej odmłodzić skórę, wygładzić zmarszczki i bruzdy czy pobudzić włosy do wzrostu. Już jeden zabieg wystarczy by uzyskać spektakularne efekty odmłodzenia skóry i cieszyć się jej zdrowszym wyglądem bez konieczności poddawania się operacji plastycznej.

Do czego służy System GPS III Recover?

System GPS III Recover służy do separacji płytek krwi i uzyskania osocza bogatowpłytkowego PRP (PlateletRich Plazma), które przyspiesza odbudowę i naprawę wszystkich tkanek. System GPS III Recover stosuje się do przygotowania koncentratu płytek krwi z niewielkiej ilości (max. 60 ml) krwi pacjenta. Dzięki skoordynowanej pracy specjalistycznego sprzętu medycznego możliwe jest odsyskiwanie ponad 90% trombocytów oraz 50% leukocytów z próbki krwi, jak również dziewięciokrotna koncentracja płytek krwi potwierdzona licznymi publikacjami naukowymi i randomizowanymi badaniami naukowymi. Wszystko to jest wykonywane podczas jednej wizyty, przy pacjencie, a samo przygotowanie osocza bogatopłytkowego trwa ok. 15 minut.

Jak wygląda zabieg wykorzystujący System GPS III Recover?

Zabieg przeprowadzony przy wykorzystaniu Systemu GPS III Recover trwa około 60 – 120 minut. Dla pacjentów z niskim progiem bólu stosuje się znieczulenie poprzez aplikację kremu znieczulającego na ok. 30 – 40 min. przed zabiegiem. W czasie trwania znieczulenia lekarz pobiera krew od pacjenta a następnie jest ona odwirowywana w wysokospecjalistycznej wirówce a specjalny separator odesparowywuje jej poszczególne składniki. Powstały w ten sposób koncentrat leukocytarno – bogatopłytkowy PRP (następuje aż 9-krotna koncentracja płytek krwi i 5-krotna leukocytów!) możemy wykorzystać do zabiegu mezoterapii w dowolnym obszarze naszego ciała. Po przeprowadzonym zabiegu nakłada się specjalną maseczkę, powstałą również z osocza bogatopłytkowego pacjenta, łagodzącą objawy związane z zabiegiem oraz przyspieszającą procesy gojenia.

Jakie zabiegi można przeprowadzać z użyciem Systemu GPS III Recover?

Mezoterapia skóry twarzy, szyi i ciała z bogatopłytkowego osocza krwi PRP. Dla uzyskania najlepszych efektów przy zabiegu mezoterapii skóry zaleca się przeprowadzenie trzech zabiegów. Drugi zabieg jest możliwy do wykonania po 3 – 4 miesiącach od pierwszego, natomiast trzeci zabieg po upływie kolejnych 4 miesięcy.
Zabieg ten jest doskonałym sposobem zapobiegającym starzeniu się skóry, wypadaniu włosów czy powstawaniu zmarszczek dzięki dostarczaniu odpowiednich substancji za pomocą zastrzyków śródskórnych w odpowiednie miejsca takie jak twarz, szyja, dekolt, skóra owłosiona głowy, pośladki, uda i brzuch. Zabiegi może wykonywać tylko odpowiednio przeszkolony lekarz przy pomocy igły i strzykawki. Procedura mezoterapii jest wykonywana przy użyciu bardzo cienkiej igły. Po zabiegu na skórze mogą być widoczne małe uwypuklenia przypominające kropelkę wody umieszczoną pod skórą. Ślady iniekcji ustępują stopniowo przez okres ok. 2 dni, jednak nie wymagają domowej rekonwalescencji. Osobom, które wykonują zabieg po raz pierwszy i mają dodatkowo tendencję do występowania siniaków zaleca się wykonanie mezoterapii np. przed weekendem, odpowiednią suplementację czy domową pielęgnację dermokosmetykami przygotowującą skórę do zabiegu.

Jakich efektów można się spodziewać po zabiegach?

Osocze bogatopłytkowe stymuluje w skórze procesy odnowy i naprawy. Spektrum jego zastosowania jest bardzo szerokie, od ogólnego odmłodzenia, ujędrnienia skóry, poprawy kolorytu, wypełnienia bruzd i zmarszczek oraz leczenia blizn potrądzikowych czy rozstępów po leczenie niektórych postaci łysienia, łojotoku czy osłabienia włosów. Dzięki tej innowacyjnej metodzie można uzyskać efekt długotrwałej rewitalizacji oraz zadziałać prewencyjnie przeciwstarzeniowo dzięki wykorzystaniu własnych komórek. Wystarczy zaledwie jeden zabieg, by wyglądać o kilka lat młodziej. Efekty zabiegu postępują stopniowo wraz z odbudowującymi się włóknami kolagenowymi. Skóra już po 1-2 tyg. jest bardziej napięta i wygładzona. Zanikają przebarwienia. Zabieg może być wykonywany jednorazowo lub może być powtarzany w zależności od szybkości naturalnych procesów starzenia się skóry. Dodatkowo w moim gabinecie proponuję Państwu zabiegi łączone z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego i innych procedur z zakresu szeroko pojętej medycyny estetycznej, np. z laseroterpaią, iniekcjami toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego.

Gabinet Medycyny Estetycznej
i Laseroterapii

 

 

ul. Rynek 6 ; Starogard Gdański
(II piętro nad restauracją Sphinx)

502-609-695