Gabinet Medycyny Estetycznej i Laseroterapii dr Joanny Kulla to miejsce, które powstało z myślą o Pacjentach, dla których priorytetem jest poczucie bezpieczeństwa związane z jakością i procedurą przeprowadzanych zabiegów. W gabinecie wykonuje się szeroki wachlarz profesjonalnych zabiegów medycyny estetycznej z użyciem najlepszej aparatury i certyfikowanych materiałów w oparciu o najwyższe standardy bezpieczeństwa. Priorytetem tego gabinetu jest zapewnienie najwyższego poziomu usług przy zachowaniu przyjaznej atmosfery.

W Gabinecie dr Joanny Kulla mogą Państwo wykonać m.in. zabiegi medycyny estetycznej korygujące sylwetkę, opóźniające procesy starzenia, regenerujące i modelujące. W ofercie znajdziecie Państwo zarówno propozycje dla Pań, jak i Panów.

O swojej pracy mówię:
„Medycyna estetyczna to nie tylko moja praca, ale również wielka pasja. Do każdego Pacjenta podchodzę z ogromnym zaangażowaniem. Moim celem jest sprostanie wymaganiom Pacjenta i zapewnienie mu maksymalnego bezpieczeństwa zarówno w trakcie, jak i po zabiegu. Moją misją jest też korekcja procesów starzenia przy jednoczesnym zachowaniu indywidualnego piękna i charakterystycznych cech, które to właśnie decydują o niepowtarzalności człowieka.

Pierwszym Pacjentom proponuję wizytę konsultacyjną, na której poznajemy się, przeprowadzamy szczegółowy wywiad, ale też rozmawiamy o możliwych zagrożeniach.
Niejednokrotnie na pierwszej wizycie okazuje się, że zabiegi inwazyjne wcale nie są potrzebne, a problem można rozwiązać stosując innego rodzaju metody. To właśnie podczas wizyty konsultacyjnej staram się dobrać optymalny plan leczenia.

Zdaję sobie sprawę, że niektóre zabiegi medycyny estetycznej z wykorzystaniem wysokospecjalistycznego sprzętu nie są tanie, dlatego też przystąpiłam do programu Medi Raty, który pozwoli Państwu na skorzystanie z mojej oferty, bez jednoczesnego dużego obciążenia finansowego.

Gabinet Medycyny Estetycznej
i Laseroterapii

 

 

ul. Rynek 6 ; Starogard Gdański
(II piętro nad restauracją Sphinx)

502-609-695